AKCIA
Pri úhrade objednávky na bankový účet poskytujeme zákazníkom zľavu - 5%.
Zľavu si vypočítajte (napr.: 249-5%=236,55 Euro) a na účet už poukážte čiastku po zľave. Do poznámky prosím nezabudnite uviesť číslo Vašej objednávky.
 

OZNÁMENIE.

Vážení priatelia. Od roku 2013 dlhodobo žijem vo Veľkej Británii, kde rovnako predávam tieto produkty a mám aj zriadený hlavný sklad. Doteraz som väčšinu produktov po prijatí objednávok preposielal z tohto skladu. Od začiatku roka 2021 sa mi situácia výrazne skomplikovali tvrdým brexitom a nutnosťou každnú jednu objednávku preposielať cestou colnice. Po vyskúšaní sme zistili, že je to neskutnočne zdlhavé a nákladné. V súčasnej dobe hľadám čo najlepšie riešenie tejto situácie. Preto je možné, že až do vyriešenia tohto problému nebudem schopný vykryť všetky vaše objednávky. Ďakujem za pochopenie.

KONTAKT-BOX

GOLDEN WAY s.r.o.
04418 Kalša 128/1p.
Košice-okolie, Slovensko
tel: +421 918632397 - mobil SK
napíšte nám

O NÁS
HEUREKA
História a ciele firmy GOLDEN WAY sro

 HISTÓRIA FIRMY

       Firma GOLDEN WAY sro vychádza z dobrých základoch firmy Jozef Čuha - ICA, ktorá ešte v roku 1994 ako prvá na Slovensku otvorila trh v oblasti luxusnej koženej galantérie. V roku 1995 sme sa etablovali na českom trhu, kde sme sa stali lídrom v danom segmente. Tu sme pôsobili až do roku 2006. 

      Veríme, že aj tieto bohaté skúsenosti a dobré obchodné konakty nám pomôžu zabezpečiť spokojnosť naších zákazníkov.

CIELE FIRMY  

      Hlavným cieľom našej firmy je vždy byť spoľahlivým partnerom naších zákazníkov, poskytovať špičkovú kvalitu a cenu. 

 Vaše GOLDEN WAY sro

 

 

  

Y2E1NTA5Y